Nasıl Üye Olunur? - Farmasi Gamze Gürel

Get Appointment

Farmasi Üyelik Şartları Neler? Nasıl Üye Olunur?

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ürünlerimizde katalog fiyatından daha avantajlı fırsatlar elde edebilirsiniz. Ayrıca isterseniz sponsor desteğimiz ile ek kazanç sağlayarak ekonominize katkı sağlayabilir, kariyer fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 • Size Özel İndirimler
 • Prim Sistemi
 • Teşvik Hediyeleri
 • Üyelik Ücretleri
 • TL Puan
Farmasi Üyelik Şartları Neler?
Nasıl Üye Olunur?

Farmasi Ücretsiz Üyelik Formu

  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve 18 yaşını doldurmuş olan herkes Farmasi üyesi olabilir. Suriyeli vatandaşlarımız için özel kayıt sistemimiz mevcuttur.

  Farmasi Temsilcimiz sizden ; Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranızı istemekle yükümlüdür. TC kimlik bilgilerinin istenme nedeni kişiye özel düzenlenecek olan faturadaki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir. Bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılara, ücretsiz üyelik kayıt linki sağlanmaktadır. Bu link vasıtasıyla kendiniz de üyelik kaydınızı oluşturabilirsiniz.

   

  Zorunlu bilgilerinizi siz ya da Farmasi Temsilciniz doldurduktan sonra sonra formun alt kısmında yer alan sözleşmeyi inceleyerek onaylayıp “Kaydet” butonuna basılması gerekmektedir. Böylelikle üyeliğiniz hemen onaylanacak ve tarafınıza sms ile şifreniz iletilecektir. Bu şifre ile sisteme giriş yapabilir, aynı zamanda Farmasi Temsilcinizden sipariş kaydınız için yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

   

  Farmasi Üyelik Avantajları Nelerdir?

  Farmasi’ye yeni üye olan kişiler, ürünleri katalog fiyatından %40’a varan oranda daha indirimli olarak satın almaktadır. Yeni Üyelere Özel ilk 3 ay siparişlerinde girilen sipariş değerine göre Hoş geldin Hediyeleri mevcuttur. Dilerseniz daha detaylı bilgi için Üyelik formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farmasi Temsilcimiz en kısa sürede size dönüş sağlayacaktır.